-35%1 191 ₴
774 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makkon |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MN-HP-W1106A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 18 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP Laser 107 (W1106A) 1k |
| Оригінальний аналог | W1106A |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |