-35%
920 ₴
598 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACO-CE312A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 18 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP CE312A (126A) Yellow |
| Оригінальний аналог | CE312A |
| Ресурс друку | 1000 стор |
| Сумісність із моделями | TopShot LaserJet Pro M275 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | кольорові |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Yellow |