-35%762 ₴
495 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACO-Q2612A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 18 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP Q2612A (12A) |
| Оригінальний аналог | Q2612A |
| Ресурс друку | 2000 стор |
| Сумісність із моделями | HP LaserJet M1005 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |