-35%4 255 ₴
2 766 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BASF |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BASF-KT-W2213A |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | W2213A Magenta 1250ст |
| Оригінальний аналог | 207A |
| Ресурс друку | 1250 стор |
| Країна виробництва | Україна |
| Колір | Magenta |