-35%10 471 ₴
6 806 ₴
Показати оптові ціни✔ Високоякісний карбідний сплав С4; збільшує термін служби і дозволяє виконувати повторну заточку до 5 разів.
✔ Диск виготовлений методом лазерного різання; покращений баланс.
✔ Прорізи комплектації розширення запобігають викривлення диска і забезпечують точність пропила.
✔ Антивібраційні елементи; запобігають вібрації полотна і утворення задирів.
✔ Особливо гострі карбідні зуби; знижують знос.
✔ Покращені кути заточування; знижують знос.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT4287 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Геометрія зуба | TCG |
| Посадковий діаметр | 30 мм |
| Кількість зубців/сегментів | 80 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Мoдель | TCG - 5 гр. |
| Робочий матеріал | пластик |
| Країна виробництва | США |
| Кут заточування | -5 ° |
| Ширина пропилу | 2.2 мм |