-30%

9 804 ₴
6 863 ₴
Показати оптові ціниІталійський бренд DeLonghi - це інноваційні технології і творчі ідеї; італійські традиції; їх цінності. Це краса і практичність; новітнє і класичне. Характер бренду - душа сучасного світу; який прагне зберегти краще; створити нове. Зберегти кращі італійські традиції приготування кави; визнані в усьому світі еталонними; розробляти техніку; яка допомагає приготувати по-італійськи смачну їжу; вкласти в створення кожної деталі італійський позитивний настрій - все це компанія робить; щоб її техніка була кращою.
Кофеварка DeLonghi ECP 31.21 BK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Чалди |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ECP31.21BK |
| Габарити | 305 х 185 х 240 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 15 бар |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Комплектація | кавоварка |
| Мoдель | ECP 31.21 BK |
| Потужність | 1100 Вт |
| Насадка для збивання піни | Да |
| Особливості | Зйомний піддон для крапель |
| Приготування капучіно | ручне |
| Програмовані напої | еспресо |
| Резервуар для води | 0 л |
| Спосіб компонування | окремі |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для вдома (побутові) |
| Функції | індикація роботи |
| Колір | Чорний |