-30%

2 219 ₴
1 553 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT1000 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1457 мм |
| Кількість зубців | 153 шт |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Mitsubishi |
| Межзубчаста відстань | 525 мм |
| Мoдель | CT1000 |
| Вживаність | mitsubishi |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 29 мм |