-35%






1 057 ₴
687 ₴
Показати оптові ціниGamemax GAMMA 200 - відмінний низькопрофільний кулер для процесорів. Має RGB-підсвічування вентилятора; тому виглядає яскраво і стильно доповнить геймерський ПК. Оснащений алюмінієвим радіатором; який сприяє кращому охолодженню компонента. Підходить майже на всі сокети. Швидкість обертання кулера становить 1800 об / хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 266 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GAMMA200 |
| Повітряний потік | 62 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.5 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| для процесорів | AMD |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 1800 об/хв |
| Мoдель | GAMMA200 |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір (загальний) | 127 х 127 х 82 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Сокет | FM1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Рівень шуму | 23.6 dB |