-35%

1 528 ₴
993 ₴
Показати оптові ціни✔ Оптимізовані для акумуляторних шурупокрутів серії Impact. Технологія EXTREME - абсолютна надійність; високий ресурс; неперевершена швидкість обробки матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT4787 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр, мм | 24 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Матеріал свердла (хвостовика, наконечника) | сталь |
| Мoдель | D24 мм |
| Загальна довжина свердла | 406 мм |
| Робоча довжина свердла | 386 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Країна виробництва | Китай |