-35%

3 972 ₴
2 582 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BASF |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KT-SCXD6345A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | Samsung SCX-6345N аналог SCX-D6345A/SEE |
| Оригінальний аналог | SCX-D6345A |
| Сумісність із моделями | Samsung SCX-6345N |
| Сумісність з пристроями бренду | Samsung |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |