-35%2 754 ₴
1 790 ₴
Показати оптові ціниДаний картридж надасть вам виключно високу якість друку; рівномірне покриття носія та насичено чорні кольори при друку документів. Висока якість друку досягається завдяки строгій відповідності необхідних вимог з фізичного розміру часток; хімічному складу; температурі плавлення та електростатичним властивостям тонера. Крім того; використання цього картриджа забезпечить безвідмовну та стабільну роботу вашого принтера.
Витрата залежить від того; наскільки сторінка заповнена. На стандартній сторінці тексту площа під чорнилом складає 5%. Це стандартна характеристика заповнення тонером поверхні паперу; і норми витрати тонера (ресурс картриджа) наводяться саме по ній. Зазначені вище орієнтовні значення наведені для довідки і можуть істотно відрізнятися для різних моделей пристроїв друку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BASF |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KT-C9702A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | для HP CLJ 1500/2500 аналог C9702A Yellow |
| Оригінальний аналог | C9702A |
| Ресурс друку | 4000 стор |
| Сумісність із моделями | HP CLJ 1500/2500 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Україна |
| Також шукають | кольорові |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Yellow |