-35%
1 185 ₴
770 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PTW1106A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 6 |
| Мoдель | HPLaser103/107/108/135/137/W1106A |
| Виробник | Premium Quality |
| Сумісність із моделями | HPLaser103/107/108/135/137/W1106A |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |