-35%


1 117 ₴
726 ₴
Показати оптові ціниБільше працездатності з акумулятором 1000 мА·год
Хоч би що ви робили; робіть це в стилі. Нова модель X-style 18 Track розроблена для зручнішого повсякденного використання завдяки ребристим бічним панелям корпусу. Зручний і невибагливий телефон для повсякденних завдань у швидкому темпі міського життя.
Модель має весь необхідний функціонал для спілкування. Підтримка двох mini-SIM-карток стандарту GSM дає змогу бути на звʼязку одночасно з двома мобільними операторами. Телефон X-style 18 Track обладнаний кольоровим контрастним екраном діагоналлю 1.77 дюйма з роздільною здатністю 128х160 пікселів; на збірних клавішах передбачено три варіанти алфавітів — український; англійський; російський. Ці мови також пропонуються користувачеві для вибору комфортної мови меню. Для зберігання файлів передбачений слот розширення з підтримкою microSD-карт обсягом памʼяті до 32 ГБ.
Органайзер складається з будильника; калькулятора; календаря; аудіо- та відеоплеєра; FM-радіо; яке працює без під'єднання навушників завдяки вбудованій антені. Однак прослуховування радіо й аудіофайлів із навушників цілком можливе завдяки наявності стандартного розʼєму 3.5 мм. Можна налаштувати FM-радіо сигналом будильника. Встановлення пароля на застосунки; журнал викликів і папки SMS — такий набір функцій робить X-style 18 Track чудовим помічником у повсякденному житті.
У телефонній книзі можна записати до 500 контактів; створювати групи; імпортувати й експортувати контакти на карту памʼяті. В параметрах телефонної книги також є функції пошуку контакту за фрагментом; швидкого набору; додавання небажаних контактів у «чорний список».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оснащення | FM-радіо |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Червоний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 120x160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4827798854426 |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 1000 mAh |
| Інтерфейси підключення | microUSB |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Мoдель | X-style 18 Track Black-Red |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 109 х 46 х 14.3 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |