-30%1 477 ₴
1 034 ₴
Показати оптові ціниРемінь ГРМ виконує роль сполучної ланки та призначений для передачі обертання від колінчастого вала двигуна до розподільного валу в будь-якому сучасному автомобілі. Ремінь ГРМ належить до групи витратних матеріалів автомобілів; він не підлягає ремонту; тому при пошкодженні його потрібно замінити. Зношений ремінь ГРМ розтягується і може перескакувати через ряд зубців; в результаті чого відбувається порушення системи запалювання. Через пошкодженого ременя може виникнути така проблема як дим з вихлопної труби; внаслідок чого паливо згоряє не повністю і догорає в системі вихлопу. Також розрив ременя ГРМ тягне за собою серйозні проблеми; і витрати будуть незрівнянно більше; ніж планова заміна ременя ГРМ.
Ремінь ГРМ GATES 5072 замінить старий зношений ремінь ГРМ; забезпечить більш ефективну передачу обертання між колінчастим і розподільним валом. Всі елементи виконані з високоякісних матеріалів; що забезпечує тривалий термін експлуатації деталі. Ремінь ГРМ має кількість зубців 157 шт. Ширина становить 32 мм. Кількість ременів: 1. Підходить для таких марок автомобілів: Mitsubishi.
Компанія GATES- американська корпорація; провідний світовий виробник і постачальник автозапчастин. Gates вміє створювати ефективні рішення для ринку автомобільних запчастин і володіє широким асортиментом; який постійно розширюється і відповідає міжнародним стандартам.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5072 |
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5072 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1495 мм |
| Кількість зубців | 157 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Mitsubishi |
| Матеріал | полихлоропрен (неопрен) |
| Межзубчаста відстань | 525 мм |
| Мoдель | 5072 |
| Вживаність | n4_w) |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 32 мм |