-35%




3 666 ₴
2 383 ₴
Показати оптові ціниЧемодан Trunki дитячий для подорожей
Валізи Trunki були створені; щоб побороти нудьгу; від якої так часто страждали маленькі мандрівники. Діти можуть упакувати у валізу Trunki всі свої улюблені речі і самостійно вести його в літак як ручну поклажу. Ну а якщо дитина втомиться; то за допомогою ременя буксирування батьки з легкістю зможуть переміщувати валізу.
Trunki зроблені з того ж легкого; але міцного пластику; що і валізи для дорослих. Вони проходять серйозні і ретельні тестування та з легкістю перенесуть всі навантаження; які може створити схвильована і збуджена трирічна дитина.
У нього є внутрішній обсяг 18 л для речей маленького мандрівника; кишеню для таємних скарбів і навіть ремінь безпеки для плюшевого ведмедика.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trunki |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 18 л |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0085-WL01-UKV |
| Гарантія, міс | 1 |
| Застібки і замки | точкова система закриття |
| Кількість коліщат | 4 |
| Мoдель | Tipu Tiger |
| Підлога | дитячий |
| Розмір валізи | маленький |
| Ручки | ручки зверху |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Маленькі на колесах |