-26%419 ₴
310 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF590P |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 S-Cross, Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF590P |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 212 мм |
| Мoдель | DCF590P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 191 мм |