-35%

1 703 ₴
1 107 ₴
Показати оптові ціниПаливні фільтри MAHLE займають лідируючі позиції на ринку; як за якістю готової продукції; так і по ціноутворенню. Вони використовуються в якості деталей первинної комплектації на конвеєрах провідних автомобілебудівних брендів. Постійне вдосконалення технології виробництва; а також використання сучасних розробок; забезпечують стабільно високий попит; як на ринках Європи; так і за його межами.
Паливні фільтри MAHLE піддаються ряду тестів; для відповідності жорстким стандартам якості. Сучасні системи дозування горючої суміші дуже чутливі не тільки до чистоти палива; але і до регулярності його подачі. Опір паливних фільтрів MAHLE точно відповідає опору оригінальних комплектуючих для конкретного автомобіля. Високий ступінь грязеємності досягається завдяки спеціальному укладанню фільтруючого елемента у вигляді багатопроменевої зірки; що забезпечує максимально велику площу фільтрації і; відповідно; необхідний ресурс фільтра. Фільтруючі елементи від MAHLE здатні вловлювати і затримувати дрібні частки бруду; іржі і води; при цьому вони стійкі до нафтопродуктів. Ущільнювальні елементи; якими комплектуються паливні фільтри MAHLE; залишаються еластичними в широкому температурному діапазоні; забезпечуючи герметичність з'єднання.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KC 101/1 |
| Виробник | Mahle |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 143 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KC101/1 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | KC101/1 |
| Розмір різьблення | 5" |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | перевертання |