-35%449 ₴
292 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, Carens |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9302 |
| Висота | 17 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 226 мм |
| Мoдель | WP9302 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 203 мм |