-26%622 ₴
461 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mazda |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2108 |
| Висота | 34 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 5 мм |
| Мoдель | WP2108 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 196 мм |