-35%357 ₴
232 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Ypsilon |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2090 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 195 мм |
| Мoдель | WP2090 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 187 мм |