-26%548 ₴
406 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Grandeur, Sonata, Optima |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2120 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 225 мм |
| Мoдель | WP2120 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 253 мм |