-35%582 ₴
378 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.721.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 201 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.721.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.721.00 |
| Вживаність | TOYOTA VENZA (_V1_) |
| Країна виробництва | Італія |