-35%448 ₴
291 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1340324 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1340324 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 27 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 253 мм |
| Мoдель | J1340324 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 224 мм |