-35%534 ₴
347 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Кросс-номери | Opel 1808610 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP6828 |
| Висота | 31 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 302 мм |
| Мoдель | WP6828 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 199 мм |