-35%


1 685 ₴
1 095 ₴
Показати оптові ціниСалонні фільтри Mann багато років утримують лідируючі позиції; як на українському ринку; так і за його межами. Завдяки високій якості виробництва; вони здатні затримати до 99% забруднювачів; серед яких пил; пилок; сажа і вихлопні гази. Саме вони служать подразником і провокують розвиток алергічних реакцій у людей. Високий експлуатаційний ресурс салонних фільтрів Mann; дозволяє виробляти його заміну 1 раз в рік; або через кожні 15000 км пробігу. Своєчасна заміна даного елемента знижує потрапляння бактерій і шкідливих мікроорганізмів в салон автомобіля; покращує циркуляцію повітря; знижує навантаження на автомобільні системи обігріву та кондиціонування; а також зводить до мінімуму запотівання скла.
Салонний фільтр Mann FP 24 009 виготовлений з чітким дотриманням форми і габаритних розмірів посадкового місця; що забезпечує герметичність по периметру після монтажу для запобігання потрапляння повітря в обхід фільтруючого елемента. Синтетичні складові матеріалу для фільтрації стійкі до виникнення грибків і плісняви навіть при попаданні вологи; а шар активованого вугілля нейтралізує неприємні запахи. Додаткова антибактеріальна дія забезпечує захист водія і пасажирів. Спеціальна укладка в формі гармошки; дає велику площу фільтрації і більш рівномірне забруднення; що позитивно відбивається на ресурсі фільтра і його ефективності протягом усього терміну експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Кросс-номери | Mann Filter FP24009 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FP24009 |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 28 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 235 мм |
| Мoдель | FP24009 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 214 мм |