-35%683 ₴
444 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Movano |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9336 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 240 мм |
| Мoдель | WP9336 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 108 мм |