-35%422 ₴
274 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Dokker |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2100 |
| Висота | 35 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 179 мм |
| Мoдель | WP2100 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 250 мм |