-35%275 ₴
179 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Кросс-номери | Renault 7700424098 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP6928 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 230 мм |
| Мoдель | WP6928 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 160 мм |