-35%788 ₴
512 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Custom |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Transit, Transit Custom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2118 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 289 мм |
| Мoдель | WP2118 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 233 мм |