-26%954 ₴
707 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CU17003 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 184 мм |
| Мoдель | CU17003 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 132 мм |