-35%1 011 ₴
657 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LA 216 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LA216 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 224 мм |
| Мoдель | LA216 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 234 мм |