-35%1 440 ₴
936 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27.598.00 |
| Виробник | UFI |
| Зовнішній діаметр | 166 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Висота | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 27.598.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 27.598.00 |
| Вживаність | AUDI A6 Allroad C6 (4FH) |
| Країна виробництва | Італія |