-35%938 ₴
610 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TSP0325083C |
| Виробник | Delphi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSP0325083C |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 330 мм |
| Мoдель | TSP0325083C |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 187 мм |