-35%625 ₴
406 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2160 |
| Висота | 28 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 240 мм |
| Мoдель | WP2160 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 210 мм |