-35%603 ₴
392 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF575P |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Touran, Superb, Passat, Octavia, Tiguan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF575P |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 254 мм |
| Мoдель | DCF575P |
| Країна виробництва | Бангладеш |
| Ширина | 235 мм |