-35%429 ₴
279 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Golf Sportsvan, Leon, Golf, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2088 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 254 мм |
| Мoдель | WP2088 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 235 мм |