-35%
440 ₴
286 ₴
Показати оптові ціниПід час пересування автомобіля в його салон надходить повітря із зовнішнього середовища. На жаль; чистота його під великим питанням; а ним доводиться дихати. За статистикою; за годину їзди через салон проходить близько 100 000 літрів повітря; яке доцільно фільтрувати від забруднень різного роду. Для цієї мети був придуманий фільтр салону; який йде в базовій комплектації кожного сучасного автомобіля. Згодом його пропускна спроможність знижується; тому він вимагає заміни.
Як влаштований фільтр салону?
Сьогодні можна купити салонний фільтр двох типів:
Переважно у базову комплектацію входить виріб звичайного паперового типу; бо він економніший; але можна самостійно встановити з активованим вугіллям салонний фільтр; ціна якого не набагато вища; а ефективність виправданіша. Завдяки його багатошаровій конструкції він утримує не тільки бруд; але й деякі різновиди шкідливих газів. Крім того; є спеціальний шар; що запобігає розмноженню бактерій на поверхні фільтра; що запобігає появі неприємного запаху в салоні.
Коли салонні фільтрувальні елементи автомобіля забруднюються; потрібна їхня заміна; тому що порушується циркулювання повітря. Це можна визначити за зниженням інтенсивності повітряного потоку; що надходить в автомобіль. Попри те; що на фільтр салону з активованим вугіллям ціна вище; слугує він менше. Це пояснюється вищою щільністю; завдяки чому він швидше забруднюється. Але загалом його вистачає на рік експлуатації або 12-15 тисяч пробігу. Якщо своєчасно його не замінити; то навіть спеціальний антибактеріальний шар не завадить у середовищі; що утворилося з бруду та вологи; розмножуватися. Тому поява неприємного запаху — теж сигнал до заміни фільтра.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 012 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1 987 432 012 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 279 мм |
| Мoдель | 1 987 432 012 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 206 мм |