-35%540 ₴
351 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF576P |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Rapid, Fabia, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF576P |
| Висота | 36 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 256 мм |
| Мoдель | DCF576P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 224 мм |