-35%2 483 ₴
1 614 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LAK 878/S |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LAK878/S |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 41 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 254 мм |
| Мoдель | LAK878/S |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 133 мм |