-35%603 ₴
392 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.155.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.155.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Мoдель | 30.155.00 |
| Вживаність | nissan pathfinder iii (r51) |
| Країна виробництва | Італія |