-35%422 ₴
274 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF499P |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF499P |
| Висота | 18 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 204 мм |
| Мoдель | DCF499P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 177 мм |