-35%
574 ₴
373 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02591 |
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADG02591 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 235 мм |
| Мoдель | ADG02591 |
| Країна виробництва | Великобританія |
| Ширина | 110 мм |