-35%365 ₴
237 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 586039 |
| Виробник | Valeo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 586039 |
| Внутрішній діаметр 1 | 71 мм |
| Висота | 86 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 5 мм |
| Мoдель | 586039 |
| Різьба | 3/4" - 16UNF |
| Країна виробництва | Франція |