-35%982 ₴
638 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014525 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Внутрішній діаметр | 335 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014525 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 50014525 |
| Вживаність | MERCEDES-BENZ C-CLASS купе (C204) |
| Країна виробництва | Німеччина |