-35%3 240 ₴
2 106 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27.A97.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 506 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 231 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 27.A97.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 27.A97.00 |
| Вживаність | F04) |
| Країна виробництва | Італія |