-35%917 ₴
596 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715675 |
| Виробник | Valeo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 715675 |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 411 мм |
| Мoдель | 715675 |
| Країна виробництва | Франція |
| Ширина | 145 мм |