-35%754 ₴
490 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 585420 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 585420 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 585420 |
| Вживаність | N |
| Країна виробництва | Франція |