-35%508 ₴
330 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF474P |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF474P |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 350 мм |
| Мoдель | DCF474P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
| Ширина | 160 мм |