-26%383 ₴
284 ₴
Показати оптові ціниWIXFILTRON WP2148 - Фільтр салону. З кожним роком салонні автомобільні фільтри набирають все більшої популярності. Їх основне завдання полягає в очищенні повітря; що потрапляє в салон автомобіля; від пилу; бруду; алергенів; шкідливих продуктів згоряння автомобільного палива і неприємних запахів. Сучасні виробники автомобілів постійно збільшують рівень комфорту людей; що знаходяться в салоні автомобіля.
Салонні фільтри торгової марки WIX користуються великим попитом; як на території України; так і за її межами. Багаторічний досвід виготовлення фільтруючих елементів; сучасне і високотехнологічне обладнання; команда професіоналів і постійне застосування нових розробок; дозволяють випускати продукт; який відповідає жорстким стандартам якості; про що свідчить наявність відповідних сертифікатів.
Для виробництва салонних фільтрів використовується матеріал високої якості; який відрізняється підвищеною гряземісткістю; що забезпечує високу ступінь очищення протягом усього періоду експлуатації. Розмір фільтруючого елемента і настановної рамки; чітко відповідає габаритним розмірам корпусу; що забезпечує щільний притиск по периметру і виключає проходження потоку повітря в обхід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2148 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 240 мм |
| Мoдель | WP2148 |
| Країна виробництва | Польща |
| Ширина | 209 мм |