-26%540 ₴
400 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.275.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.275.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.275.00 |
| Вживаність | proton wira хетчбек (c9_l) |
| Країна виробництва | Італія |